You are currently viewing умови прийому

умови прийому

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Послуги

При вступі до приватного дитячого садка батьки підписують договір із адміністрацією садка. Для прийому до садка вам необхідно:

– Заздалегідь зателефонувати і домовитися про зустріч з адміністрацією саду (вихователі не можуть приділяти час випадковим відвідувачам, оскільки вони повністю зайняті дітьми).

– Прийти з дитиною у домовлений час. Ми покажемо Вам садок, познайомимо із вихователями, відповімо на всі Ваші запитання.

Заповнити анкету

– Укласти договір і внести оплату за перший місяць відвідування.

– Принести медичну довідку про стан здоров’я дитини, яка оформляється дільничним лікарем (або лікуючим педіатром), а також Медичну довідку дільничного педіатра про епідеміологічне оточення.

Якщо дитина була відсутня через хворобу, то вона може повернутися до групи лише за наявності довідки від лікаря-педіатра. Адміністрація залишає за собою право відмовити в прийомі дитини з явними ознаками простудного захворювання.

Ми будемо дуже раді, якщо Ви розповісте вихователю всі особливості догляду за Вашим малюком (особливості поведінки, улюблені заняття і схильності). Це дасть нам можливість швидше знайти правильний підхід до Вашої дитини і уникнути неприємних ситуацій.

Наш «Smart kids» завжди щиро радий прийняти до себе нового друга!!!